صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/09/06
 
 
خلاقیت معلم شادگانی برای تامین کمبود کتاب های درسی کلاس

1395/08/10
یک خانم معلم شادگانی در خوزستان به دلیل اینکه هنوز کتاب درسی به دست دانش آموزان کلاسش نرسیده، مجبور شده هر روز از کتاب های درسی برای دانش آموزان کپی بگیرد تا دانش آموزان از درس عقب نمانند.

مهناز احمدیان معلم پایه چهارم مدرسه ابتدایی حضرت مریم روستای خنافره گفت:این مدرسه با گذشت یک ماه و نیم از آغاز فصل مدارس با مشکل نبود کتاب درسی روبه رو است.
وی اظهارکرد: مبلغ خرید کتاب های درسی اردیبهشت گذشته به صورت اینترنتی از سوی اداره آموزش و پرورش شادگان به سامانه کشوری واریز پرداخت شد اما معلوم نیست این پول کجا رفته است.
احمدیان افزود: برای اینکه دانش آموزان با مشکل یادگیری روبه رو نشوند مجبور به تهیه کپی از کتاب ها شدم که این اقدام از سوی یکی از خبرنگاران محلی در فضای مجازی منتشر شد.
احمدیان گفت: چرا وقتی مبلغ کتاب پرداخت شده، دانش آموزان برای بار دوم باید برای خرید کتاب های درسی هزینه متحمل شوند و امیدواریم این مشکل به زودی برطرف شود.
وی افزود:در کلاس 36 نفره چهارم ابتدایی این مدرسه تنها پنج نفر دارای کتاب هستند و مجبورم برای 31 نفر دیگر به صورت کپی کتاب ها را در اختیارشان قرار دهم.
وی در خصوص کمبودهای این مدرسه ابتدایی گفت:این مدرسه به لحاظ امکانات شرایط نامناسبی دارد و حتی از داشتن کولر، آبسرد کن، تخته وایت برد و بسیاری امکانات رنج می برد.
احمدیان ادامه داد: در چنین فضایی درس خواندن و حتی درس دادن واقعا مشکل است.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.