صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/05/29
 
 
بازدید مدیرکل و شورای معاونین صداوسیمای مرکز اصفهان از دانشگاه صنعتی اصفهان

1396/07/10
مدیرکل، شورای معاونین و مدیران صداوسیمای مرکز اصفهان صبح دوشنبه 4 مهرماه از دستاوردها وتوانمندی های دانشگاه صنعتی اصفهان بازدید کردند.

دکتر سید محمودمدرس هاشمی، رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان بابیان بخشی از افتخارات علمی و پژوهشی و دستاوردهای دانشگاه صنعتی اصفهان در حوزه فناوری، تصریح کرد: ارائه ايده راه اندازي پارك هاي علم و فناوري دركشور براي اولين بار در شهرك علمي تحقيقاتي اصفهان، راه اندازي مركز نوآوري دانشگاه، استقرار مركز رشد دانشگاه، توافق و همكاري نزديك با این شهرك و پيگيري موضوع راه اندازي كريدور علم و فناوري اصفهان با محوريت شهرك علمي تحقيقاتي اصفهان از جمله دستاورد هاي دانشگاه در حوزه نوآوري و فناوري است.وی با اعلام آمادگی براي مشاركت در تهيه برنامه هاي علمي و همكاري در زمينه هاي فني مربوط به صدا و سيما، پوشش خبري مناسب برنامه هاي مختلف دانشگاه به ويژه برنامه هاي چهلمين سال و همکاری در خصوص ارتقای برند دانشگاه صنعتي اصفهان به عنوان يك سرمايه ملي را، از جمله زمينه هاي همكاري دانشگاه صنعتی اصفهان با رسانه ملی عنوان کرد.
مدیر کل صداوسیمای مرکز اصفهان نیز در این دیدار با ابراز خرسندی از حضور در مجموعه بزرگ دانشگاه صنعتی اصفهان، گفت: این دانشگاه بعنوان مولود انقلاب، فرزند علمی و فناوری و فرزند دانش محور و دانش بنیان انقلاب اسلامی به شمار می رود.

دکتر مسعود احمدی با اشاره به همزمانی چهلمین سال تأسیس دانشگاه صنعتی اصفهان بعنوان یکی از بزرگترین دانشگاه های کشور با چهل سالگی انقلاب اسلامی، تصریح کرد: صدا و سیمای مرکز اصفهان قطعاً برنامه‌های محوری در این زمینه خواهد داشت.

وی با تأکید بر ارائه تولیدات در صداوسیمای مرکز اصفهان با محوریت دانشگاه صنعتی اصفهان بعنوان محصول چهل‌سالگی انقلاب اسلامی، از نقش ویژه این دانشگاه بعنوان یکی از دانشگاه‌های برتر آسیا و در زمره دانشگاه های برتر جوان دنیا تجلیل کرد.

احمدی، افزود: اگرچه قدمت، سابقه و پیشینه شرط لازم برای رشد محسوب می‌شود اما شرط کافی نیست و دانشگاه صنعتی اصفهان ضمن برخورداری از این شرط، با بهره گیری از توان، اراده و پشتوانه فکری، فرهنگی و علمی صاحبان علم، اینک بعنوان برترین دانشگاه کشور در حوزه تولید علم و دیپلماسی‌ علمی به شمار می‌آید.

مدیر کل صداوسیمای مرکز اصفهان با ابراز خرسندی از جهش های بزرگ علمی دانشگاه صنعتی اصفهان طی سه دهه گذشته، اظهار داشت: این دانشگاه با تمام توان خود محصول فرهنگ، تمدن و بضاعت علمی و فرهنگی اصفهان است و ما در رسانه ملی آمادگی داریم که با این سرمایه بزرگ علمی و فناورانه کشور همکاری نزدیک داشته باشیم.

وی عدم توجه به پیوست رسانه ای در تولیدات علمی را از جمله نقص ها در بخش های مختلف علمی دانست و افزود: لازم است تا با تدوین پیوست رسانه‌ای و تعریف جایگاه آن در توضیح و تبیین برنامه‌ها، روابط عمومی دانشگاه بتواند در این عرصه بیش از پیش فعالیت نماید.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.