صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/09/06
 
 
اجرای 12طرح پژوهشی مشترک سازمان آب و برق خوزستان و دانشگاه علوم دریایی خرمشهر

1396/10/16
معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر گفت: طی یکسال گذشته 12طرح پژوهشی کاربردی با مشارکت سازمان آب و برق خوزستان و دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر با موفقیت انجام شد.

دکتر وحید یاوری چهارشنبه در حاشیه نشست بررسی توسعه همکاری های آموزشی و پژوهشی ناحیه علمی جنوب غرب در دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این پروژه ها منجر به تولید فناوری مورد نیاز سازمان آب و برق خوزستان در حوزه های مورد تقاضا شده است.
وی در ادامه گفت: حفظ، نگهداری و بهره برداری از تاسیسات آبرسانی نیاز به تحقیقات گسترده و وسیعی دارد و خوشبختانه این توانایی علمی از نظر تخصصی و تجهیزات آزمایشگاهی در دانشگاه علوم و فنون دریایی موجود است.
یاوری با اشاره به تشکیل کارگروه های تخصصی مشترک برای اجرای طرح های پژوهشی دراین دانشگاه گفت: با تشکیل کارگروه مشترکی از دانشگاه و شرکت های متقاضی مختلف برای تبادل نظر و بازدید میدانی از تاسیسات و تجهیزات طرحهای پژوهشی، نیازها مشخص می شود و در مرحله بعد تحقیقات پروژه ها مورد داوری قرار می گیرد.
معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر گفت: در این راستا دانشگاه نیاز طرح های تحقیقاتی و پروژه های تعریف شده را توسط کارشناسان و متخصصان ملی مورد داوری قرار داده و درصورت تایید و تصویب شدن، به مرحله اجرا درمی آورد .

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.