صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/09/06
 
 
مشکلات آب شرب و فاضلاب خرمشهر تا پایان سال 97 برطرف می شود

1396/12/19
استاندار خوزستان گفت: برطرف کردن معضلات آب شرب و فاضلاب خرمشهر به صورت جدی در دستور کار بوده و این مشکلات تا پایان سال 97 با اجرای طرح آبرسانی غدیر و راه اندازی تصفیه خانه این شهرستان برطرف می شود.

غلامرضا شریعتی در همایش 45 روز مقاومت و ایثار خرمشهر در سرسرای امام رضا(ع) شهرک نفت اهواز افزود: امسال یک هزار و 500 میلیارد ریال برای فاضلاب خرمشهر اختصاص یافته است.
وی بیان کرد: تصفیه خانه فاضلاب خرمشهر نیز بیش از 52 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و انتظار می رود تا پایان سال 1397 به پایان برسد.
شریعتی گفت: اعتبار پیش بینی شده برای این پروژه 20 میلیون دلار بوده که بخشی از آن اختصاص یافته و شرایط کار به خوبی پیش می رود.
وی اظهارکرد:آب شرب خرمشهر از نظر کمی و کیفی با مشکل روبه رو است که این معضل نیز با اجرای کامل طرح آبرسانی غدیر به 25 شهر و یک هزار و 609 روستا، از جمله خرمشهر ، آبادان، اهواز، سوسنگرد، شادگان، بستان،هویزه، شوش برطرف می شود.
استاندار خوزستان یادآور شد:امیدواریم در سال 1397 تمامی آب شرب این شهرستان ها از طریق طرح آبرسانی غدیر تامین شود و دیگر در خوزستان با مشکل بی آبی و کم آبی رو به رو نباشیم.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.