صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/09/06
 
 
توافقنامه گردشگری دریایی در خوزستان امضا شد

1397/01/19
سازمان‌ میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، سازمان بنادر و کشتیرانی و استانداری خوزستان روز دوشنبه برای راه ‌اندازی گردشگری دریایی در خوزستان توافقنامه همکاری امضا کردند.

ییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری عصر دوشنبه در حاشیه آیین امضای این توافقنامه سه جانبه در اهواز اظهار کرد: پهنه دریایی در شمال و جنوب کشور، ظرفیت بی نظیری را برای جابجایی کالا و گردشگری به وجود آورده و اکنون در کنار سازمان بنادر و دریانوردی و وزارت راه و شهرسازی در تلاش هستیم تا با برنامه ریزی در این زمینه و در گام نخست، گردشگری دریایی را در کشور رونق بخشیم.
علی اصغر مونسان با ابراز امیدواری از رونق گردشگری دریایی و آبی در خوزستان افزود: امید است که این نوع گردشگری را که با حداقل امکانات شدنی، و رونقی برای اهواز، آبادان و خرمشهر است، در رودخانه کارون به ثمر برسانیم.
معاون رییس جمهوری با بیان اینکه گردشگری در سراسر جهان فرابخشی بوده، گفت:شکوفایی بخش گردشگری تنها با کمک بخش های مختلف میسر شده و بنابراین نیاز است که حوزه های مختلف همکاری کنند تا با کمک یکدیگر گردشگری رودخانه ای در کارون رونق گیرد.
مونسان ادامه داد: در حوزه گردشگری دریایی در کشور، تاکنون یا مشکل ایجاد شده یا گام های کوچکی برداشته شده ولی گردشگری آبی در خوزستان می تواند پایلوت خوبی برای همکاری بین بخشی باشد که رونق گردشگری را در خوزستان به دنبال خواهد داشت.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.