صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/11/23
 
 
تفاهم نامه همکاری دانشگاه های اصفهان و استرالیا

1397/02/17
تفاهم نامه همکاری علمی وآموزشی بین دانشگاه های اصفهان و لتراب استرالیا منعقد شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز اصفهان؛ مدير دفتر همكاري­ های علمي بين­ المللی دانشگاه اصفهان گفت: ایجاد دوره های مشترک در زمینه گردشگری بین المللی، مدیریت هتل داری و ورزشی و مطالعات ناتوانی از مهمترین مفاد این تفاهم نامه همکاری بین دو واحد دانشگاهی است.
سيد كميل طيبي افزود: همچنین مطالعات مشترك در حوزه هاي علوم پايه، مهندسي، محيط زيست، رفاه و امور اجتماعي و راهنمايي مشترك پايان­نامه از دیگر محورهای همکاری این تفاهم نامه است.
وی گفت: مبادله دانشجو، اجرای طرح های پژوهشي مشترك، مقالات مشترك و تبادل تجربيات و اطلاعات متخصصان دو دانشگاه و راه اندای دفتر همکاری دوجانبه در هر دو واحد دانشگاهی هم از مفاد مهم این توافق نامه علمی دوطرفه است.
مدير دفتر همكاري­هاي علمي بين­المللي دانشگاه اصفهان افزود:همچنین دانشگاه اصفهان با ایجاد این تفاهم نامه متعهد به راه ­اندازی كرسی زبان فارسی و اعزام مدرسان به دانشگاه لتراب استرالیا شده است..
دانشگاه لتراب با بيش از 36 هزار نفر دانشجو سال 2017 در بين 400 دانشگاه برتر دنيا رتبه 360 جهان را به خود اختصاص داده است و در هنر و علوم انساني هم اين دانشگاه جزء 200 دانشگاه اول دنيا است.
دانشگاه اصفهان با 70 سال قدمت يكي از دانشگاه هاي جامع كشور در رشته هاي علوم انساني،علوم پايه و فني و مهندسي دارای 15 هزار دانشجو و 640 عضو هيات علمي ، 13 دانشكده، 10 پژوهشكده و مركز پژوهشي و هشت قطب علمي است .

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.