صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/11/01
 
 
آئین بزرگداشت چهلمین سال تأسیس دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد

1397/02/24
با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، استاندار ومدیران ارشد استان، رؤسای دانشگاه ها و نیز رؤسای سابق این دانشگاه، اعضای هیأت علمی و جمعی از نخبگان آیین بزرگداشت چهلمین سال تأسیس دانشگاه صنعتی اصفهان، عصر روزهجدهم اردیبهشت ماه در تالار شیخ بهایی این دانشگاه برگزار شد.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در این مراسم با تأکید بر این که تبدیل دانش به فناوری و فناوری به توسعه و خلق ثروت، از مهمترین برنامه های دانشگاه های کشور است، گفت: رویکرد دانشگاه ها تبدیل دانش به ثروت است و یکی از وظایف و راهبردهای آموزش عالی کشور حرکت در این مسیر بوده و در سال 97 نیز این رویکرد را با پشتیبانی سازمان برنامه و بودجه ادامه خواهیم داد.

دکتر منصور غلامی با بیان این که در چهل سال گذشته و بعد از پیروزی انقلاب، دستاوردهای باارزش وگران قدری در حوزه علم و دانش بدست آمده است افزود: باید قدر این دستاوردها را بدانیم و برای گسترش بیش از پیش آن تلاش کنیم.

وی تأکید کرد: تبدیل و انتقال دانش و کاربرد آن در سطح جامعه گامی مهم راستای رشد و اقتدار کشور است و این امید را به همه جامعه می دهیم که پای همه تلاش هایی که برای سرافرازی ایران لازم است، ایستاده ایم و از هیچ کوششی نیز فروگذار نخواهیم کرد.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان این که جوانان را باید به آینده امیدوارترکنیم، گفت: ما نیاز به حمایت تک تک جوانان کشور داریم و علاوه بر این که نباید اجازه دهیم فضای مسموم و مأیوس کننده ای بین جوانان جامعه گسترش پیدا کند، باید به آنان توجه داشته باشیم و مسیر را درست را به آن ها نشان دهیم.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.