صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/03/25
 
 
دیدار مدیران دانشگاهی اصفهان و واسط عراق

1397/07/11
در دیدار معاون آموزشی دانشگاه واسط عراق و رییس دانشگاه اصفهان بر توسعه همکاری های علمی و آموزشی بین دو واحد دانشگاهی تاکید شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز اصفهان؛ معاون آموزشی رییس دانشگاه واسط کشور عراق در این دیدار در دانشگاه اصفهان گفت: برگزاری نخستین سمينار مشترک این دو واحد دانشگاهی با هدف گسترش و تحكيم روابط علمي در دانشگاه واسط از افتخارات علمی این دانشگاه است.

آقای صبیح لفته فرحان همچنین بر اجرای طرح های مشترک تحقیقاتي بين دو دانشگاه تاکيد کرد و خواستار تحکيم روابط علمي دانشگاه هاي ايران و عراق شد.

رییس دانشگاه اصفهان هم در این دیدار با بر توسعه همکاري هاي علمي و ارتباط ريشه اي بين دو دانشگاه در زمينه هاي آموزشي، پژوهشي و تبادل استاد و دانشجو تاکید کرد.

آقای هوشنگ طالبی دانشگاه اصفهان را یکی از 13 دانشگاه برتر کشور و پنج دانشگاه جامع کشور معرفی کرد و افزود: این واحد دانشگاهی نظام هاي رتبه بندي مهم بين المللي همچون لايدن، تايمز و ديگر نظام هاي رتبه بندي معتبر، موفق به کسب رتبه هاي کمتر از هزار در جهان شده است.

در این دیدار پرچم مقدس حرم مطهر امام حسین(ع) و نماد دانشگاه واسط به ریيس دانشگاه اصفهان تقدیم همچنين نماد دانشگاه اصفهان هم به هيات عراقي اهدا شد.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.