صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/09/06
 
 
مراکز صدور روادید اربعین در آبادان و خرمشهر فعال شدند

1397/07/15
معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر گفت: فعالیت هفت مرکز صدور روادید اربعین حسینی در خرمشهر و آبادان آغاز شد که در مجموع 6 دفتر رسمی حج و زیارت و یک دفتر کنسولگری عراق از هفته جاری فعالیت خود را آغاز کردند.

ولی اله حیاتی یکشنبه در جلسه ستاد اربعین در سالن اجتماعات فرمانداری ویژه خرمشهر، نرخ روادید اربعین حسینی را سه میلیون و 770 هزار ریال بیان کرد و گفت: چهار دفتر رسمی حج و زیارت در خرمشهر و 2 دفتر رسمی در آبادان و یک دفتر کنسولگری عراق در آبادان برای صدور روادید فعال شده است.
وی با بیان اینکه تا 15 مهر باید بسیاری از زیر ساخت های لازم همچون خط ریلی و فیبر نوری در شلمچه تامین شود گفت : به منظور رفاه حال زائران اربعین حسینی باید تمامی امکانات و زیرساخت های لازم در مرز شلمچه فراهم شود.
حیاتی تامین آب مواکب و زائران را از دغدغه اصلی مسئولان ذیربط بیان کرد و گفت: امور آب استان وعده داده تا سهمیه آب خرمشهر را از طرح غدیر در این مدت باقی مانده افزایش دهد.
معاون استاندار با بیان اینکه ظرف مدت یک هفته مسئولان امور آب روستایی باید نسبت به تامین آب پایانه مسافری شلمچه اقدام کنند از مسئولان امور آبفای شهری خرمشهر نیز خواست تا آب مورد نیاز مواکب در مرز شلمچه نیز تامین کنند.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.