صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/09/06
 
 
طرح فرهنگی جام باشگاه کتابخوانی در آبادان آغاز شد

1397/07/15
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آبادان با اعلام آغاز طرح جام باشگاه های کتابخوانی در این شهرستان گفت: همه گیر کردن کتابخوانی در کودکان و نوجوانان از اهداف طرح جام باشگاههای کتابخوانی کودک و نوجوان است.

به گزارش ایرنا فرهاد پورغراوی علوانی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: این طرح از سالهای گذشته اجرایی شد و هر ساله رو به گسترش است.
وی برگزاری و مشارکت هر چه بهتر جام باشگاههای کتابخوانی کودک و نوجوان تاکید کرد و گفت: فعالیت و مشارکت دستگاههای مربوطه برای اجرای جام باشگاههای کتابخوانی کودک و نوجوان و طرح دوشنبه های کتابخوانی در مهدکودک ها در شهرستان می تواند در پیشبرد اهداف این طرح موثر واقع شود.
پورغراوی علوانی تشکیل حلقه ها در جام باشگاههای کتابخوانی کودک و نوجوان را از مهمترین برنامه های این طرح بیان کرد و گفت: افرادی که حلقه ها را تشکیل می دهند، آموزش دیده و یا در مراکز پرورش فکری، آموزش و پرورش، کتابخانه ها مشغول به فعالیت هستند.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آبادان با اشاره به نحوه اجرای این جام گفت: در این راستا کتابها برگزیده و به مراکز مورد نظر معرفی و پس از آن به کتابفروشی ها ارجاع داده می شوند. کتابهای برگزیده از سوی کتابفروشی تهیه و با تخفیف 50 درصدی در اختیار مردم ،مشترکیا و حلقه های این طرح قرار می گیرد.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.