صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/04/26
 
 
عضو هیات علمی دانشگاه اصفهان تنها برگزیده علوم سیاسی جشنواره فارابی

1397/11/13
عضو هیات علمی دانشگاه اصفهان تنها برگزیده گروه علوم سیاسی و روابط بین الملل دهمین جشنواره بین المللی فارابی شد.

بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه اصفهان، در گروه علوم سیاسی و روابط بین الملل این جشنواره بین المللی تنها برگزیده، دکتر فاطمه شايان از دانشگاه اصفهان معرفی شد.

فاطمه شایان دانش آموخته کارشناسی‌ ارشد رشته روابط بین‌الملل با احراز رتبه اول از دانشگاه اصفهان همچنین دکترای این رشته از دانشگاه تامپره فنلاند است.

این عضو هیات علمی دانشگاه اصفهان دوره پسا دکترای خود را در دانشگاه تامپره با پژوهش در زمینه روابط انرژی بین اعضای روسیه، ایران و قطر با کشورهای اروپایي آلمان، انگلستان و اتحاديه اروپا با تأکيد بر گاز طبيعي گذراند.

این استادیار گروه روابط بین الملل دانشگاه اصفهان به عنوان پژوهشگر مدعو با دانشگاه لومونوسوف و دانشگاه پلخانف مسکو، دانشگاه اوپسالا سوئد، انستیتو فنلاندی در پاریس، دانشگاه اکستر انگلیس، دانشگاه اسلو نروژ همکاري داشته و موفق به کسب 31گرنت بین المللی شده است.

از جمله آثار تألیفی فاطمه شایان می‌توان به امنیت منطقه خلیج‌فارس و روابط انرژي بين اعضاي Gas-Troika و اتحادیه اروپا اشاره کرد.

از پنج هزار و 649 اثر دریافتی به این جشنواره در بخش داخلی 16 اثر برگزیده همچنین جايزه ويژه به بخش مطالعات ميان‌رشته‌اي اختصاص داده شد همچنین در بخش بين‌الملل هفت نفر به عنوان برگزیده معرفی شدند.

در آیین پایانی این جشنواره بین المللی هفتم بهمن با حضور ازجمله اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور و سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس و پژوهشگران صاحب نام حوزه علوم‌انساني و اسلامي از 16برگزیده در 14گروه علمی داخلی و یک برگزیده در بخش ميان رشته اي، هفت برگزيده ايراني و اسلام شناس خارجي و 12شخصیت پیشرو علوم انسانی در سالن اجلاس سران قدردانی شد.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.