صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/05/15
 
 
مدیر کل صدا و سیمای مرکز اصفهان در آستانه روز خبرنگار: نیاز مدیران به مشاور رسانه ای

1398/05/15

مدیر کل صداوسیمای مرکز اصفهان در آستانه روز خبرنگار با اشاره به اینکه مسئولان باید بدانند کارکرد رسانه ها تغییر کرده گفت:احساس می کنم همه مدیران‌ما نیاز به مشاور رسانه ای دارند چون بخش عمده مشکلات مردم بخاطر آشنا نبودن مدیران با کارکرد رسانه است.
بهرام عبدالحسینی افزود:مدیران باید بدانند رویکرد رسانه دیگر مدیر پسند نیست بلکه دنبال مخاطب محوری است و رسانه ای زنده است که دغدغه مردم را دارد.
وی با بیان اینکه با وجود تعدد رسانه ها هنوز برپایه نظر سنجی ها مردم به رسانه ملی اعتماد دارند ادامه داد:برای حفظ جایگاه خود باید خود را به روز کنیم.
مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان با اشاره به ضرورت احیای عدالت رسانه ای در شبکه اصفهان گفت: در این زمینه تلاش زیادی شده اما هنوز با وضع مطلوب فاصله داریم.
وی گفت:رسانه رکن چهارم دموکراسی است و این یعنی قدرت نظارتی رسانه و خبرنگاران در این‌مهم‌نقش موثری دارند البته به شرط اینکه خود را با مطالعه تخصصی به روز کنند.
عبدالحسینی افزود :معاونان و مدیران در برنامه سازی دغدغه مردم را دارند اما باید پذیرفت هیچ وقت همه چیز مطلق نیست و مدیری موفق است که به حوزه کاری خود اشراف داشته باشد.
وی نقد پذیری مدیران دستگاه ها را نسبت به گذشته قابل قبول تر دانست.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.