صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/09/06
 
 
پذیرش مقاله یک معلم شهرستان باوی در یک مجله بین المللی

1395/03/09
مقاله یک معلم از شهرستان باوی در مجله پژوهشی بین المللی 'مطالعات علوم انسانی و فرهنگی' پذیرش شد.

به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان باوی، مقاله این معلم اهل باوی به نام محمد شاه ولی برای چاپ در مجله پژوهشی بین المللی ISI برای چاپ پذیرفته شد.
عنوان مقاله این معلم که در مدرسه استثنایی تدریس می کند ' پاسخ تمام فیزیکی به یادسپاری واژگان زبان انگلیسی در میان فراگیران دوزبانه کم توان ذهنی ' است.
در این پژوهش، تاثیر روش تدریس پاسخ تمام فیزیکی (TPR) ، بر یادگیری واژگان زبان انگلیسی فراگیران دو زبانه کم توان ذهنی مورد بررسی قرار گرفت.نتایج این تحقیق نشان داد که روش تدریس TPR می تواند موجب به یادسپاری و یادگیری معنی دار دانش آموزان با نیازهای ویژه ذهنی شود.
از جمله رتبه های کسب شده توسط آموزش و پرورش باوی در بخش پژوهش، کسب رتبه برتر استانی در بخش تجربه معاونان در بخش پژوهش، کسب رتبه دوم خوزستان در جشنواره الگوی برتر تدریس و کسب رتبه برتر استانی جشنواره جابربن حیان است.
حدود 21 هزار دانش آموز در 220 مدرسه در شهرهای ملاثانی، ویس، شیبان و دهستان عنافچه زیر پوشش آموزش و پرورش شهرستان باوی هستند.
باوی در خوزستان و شمال اهواز قرار دارد که در سال 89 با تصویب دولت از اهواز جدا و به شهرستان مستقل تبدیل شد. این شهرستان به مرکزیت شهر ملاثانی و متشکل از دو بخش مرکزی و ویس در تقسیمات کشوری ثبت شد.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.