صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/09/06
 
 
فراخوان ارسال اثر به همایش ملی توسعه پایدار دریا محور در خرمشهر آغاز شد

1395/03/22
فراخوان ارسال آثار پژوهشگران و محققان به دومین همایش ملی توسعه پایدار دریا محور در دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر منتشر شد.

وحید یاوری معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر در خصوص این خبر گفت:این دانشگاه در نظر دارد پس از برگزاری موفق نخستین همایش ملی توسعه پایدار دریا محور در خرمشهر روزهای ششم و هفتم بهمن ماه 1393، دومین همایش ملی را نیز برگزار کند.
وی افزود: این همایش با هدف ایجاد بستر مشارکت، تبادل دانش و اطلاعات بین اساتید و پژوهشگران، ارائه آخرین یافته های علمی، ارزیابی ظرفیت های توسعه ای و همسویی و هم افزایی محققان و صاحبنظران حوزه دریایی، در بهمن ماه امسال برگزار می شود.
یاوری تصریح کرد:برگزاری این همایش همچنین، فرصت تبیین نقش پژوهش در حل مشکلات زیست محیطی، توسعه ای و صنعتی حوزه دریایی کشور است و به مشارکت صاحبنظران، متخصصان و اندیشمندان دانشگاه ها، مراکز علمی- پژوهشی، دستگاه های اجرایی و صنایع مرتبط با حوزه دریا نیاز دارد.
معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر ادامه داد:علاقه مندان تا 15 مهر ماه فرصت دارند مقالات خود را به دبیرخانه دومین همایش ملی توسعه پایدار دریا محور در دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر به آدرس E-mail:msd@kmsu.ac.ir ارسال کنند.
یاوری از ' علوم دریایی، منابع طبیعی دریا، اقتصاد و مدیریت دریا و مهندسی دریا' به عنوان محورهای این همایش یاد کرد و افزود:پانزدهم مهرماه مهلت ارسال آثار پژوهشگران و محققان با دبیرخانه همایش می باشد.
معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر در پایان سخنانش گفت:پایگاه اطلاع رسانی www.conf.isc.gov.ir/kmsu نیز به مظنور اطلاع رسانی این همایش طراحی و راه اندازی شده است.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.